O nás

Společnost vznikla pod názvem Aqua Bohemica, s.r.o. 2. května 2001 a 12. července 2004 byla přejmenována na AQUARA s.r.o. Základní jmění společnosti tvoří 4.830.000,- Kč.
Společnost AQUARA s.r.o. se zabývá komplexními službami spojenými s distribucí vysoce kvalitní balené pramenité vody „Svatojánský pramen“ v barelech o obsahu 18,9 l a přístrojů k jejímu stáčení (ohřevu a chlazení) do firem, kanceláří, domácností atd.
Vzhledem k tomu, že se firma orientuje na význačné společnosti působící v celé ČR, je nucena být neustále nejlepší a vždy o krok před konkurencí. Díky kvalitě distribuované vody a celé škály služeb s tím spojených, byla společnost AQUARA s.r.o. jediným zabezpečovatelem pitného režimu pro účastníky Summitu NATO v Praze.
Společnost AQUARA s.r.o., jako jediná z firem zabývajících se distribucí balené pramenité vody v barelech, působí po celé ČR výhradně prostřednictvím vlastních poboček, tzn. vlastních zaměstnanců, vozového parku atd. Může tak garantovat kvalitu a úroveň služeb, cenovou stálost a dohodnuté principy kdekoliv v ČR.
Nedistribuuje vodu prostřednictvím smluvních zástupců jako konkurence, ale sama 100% ovlivňuje činnost svých středisek po celé ČR.
To, že společnost AQUARA s.r.o. je nejlepší co se kvality služeb týká, dokládá i ten fakt, že je jedinou společností v ČR s celorepublikovou působností, která vlastní certifikát na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2009 pro oblast „Distribuce balené pramenité vody v obalech 18,9 l a komplexní služby vztažené k provozu aquamatů“.
V případě zájmu o naše služby na celém území ČR nás kontaktujte jakýmkoliv způsobem v sídle společnosti a my zajistíme, aby Vás navštívil náš obchodní zástupce a zajistil vše k Vaší maximální spokojenosti.
Certifikát jakosti
podle ČSN EN ISO 9001:2009
STÁHNOUT
Prohlášení o shodě
(pro typy YLR 2-5-16T,16L,16LB,50LBC,YLR 0.7-5-16TD)
STÁHNOUT
Výpis z obchodního rejstříku
https://or.justice.cz/ias/ui/aquara
STÁHNOUT
Prohlášení o shodě
(pro typy YLR 2-5-D108,D,DS,V208,D,DS,B,V205B,D26)
STÁHNOUT
Osvědčení o DIČ
AQUARA s.r.o. Chýnovská 2989, Tábor, 390 02 Tábor 2
STÁHNOUT
Prohlášení o shodě
(výrobky Cosmetal)
STÁHNOUT
Víte že, jsme zajištovali občerstvení pro všechy účastníky summitu NATO?
Shlédněte prosím co nám napsalo Ministerstvo zahraničních věcí ČR ZOBRAZIT DOPIS